Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Saltsjö-Boo IF
Pojkar 06
Matcher
DECEMBER 2017
 
03
13:15
sön
13:15    
Hagsätrahallen
Reymersholms IK - Saltsjö-Boo IF  -      
 
09
15:45
lör
15:45    
Myrsjö Sporthall 1
Saltsjö-Boo IF - Stuvsta IF  -      
 
17
12:15
sön
12:15    
Hagsätrahallen
Hässelby SK FF - Saltsjö-Boo IF  -      
 
27
08:30
ons
08:30    
Hjorthagens IP
Johan Björkmans Pokal -   -      
JANUARI 2018
 
04
09:20
tor
09:20    
Strandhallen, Tyresö
ST-CUPEN gruppspel -   -      
05
18:00
fre
18:00    
Strandhallen, Tyresö
 
ST-CUPEN slutspel -   -      
07
18:15
sön
18:15    
Orminge sporthall
Saltsjö-Boo IF - Älvsjö AIK FF2  -  4  
 
21
12:15
sön
12:15    
Hagsätrahallen
Årsta FF - Saltsjö-Boo IF3  -  7  
 
28
14:15
sön
14:15    
Hagsätrahallen
Hammarby IF FF - Saltsjö-Boo IF4  -  14
FEBRUARI 2018
 
03
15:00
lör
15:00    
Lidingövallen
IFK Lidingö 2 - Saltsjö-Boo IF   -      
04
14:50
sön
14:50    
Allhallen, Svanängens IP
 
Färingsö Träbollen 2018 - Cup  -      
04
17:15
sön
17:15    
Myrsjö sporthall
Saltsjö-Boo IF - Örby IS4  -  0  
 
10
13:30
lör
13:30    
Älvsjö IP
Älvsjö AIK grön 1 - Saltsjö-Boo IF   -      
11
17:15
sön
17:15    
Myrsjö sporthall
Nacka Juniors FF - Saltsjö-Boo IF6  -  1  
 
18
13:00
sön
13:00    
Nacka IP Tältet
Saltsjö-Boo IF - Hanvikens SK 1  -      
 
23
19:00
fre
19:00    
Grimstatältet, Grimsta IP
BP P07-2 - Saltsjö-Boo IF   -      
MARS 2018
 
01
17:00
tor
17:00    
Ingarö Sporthall
 
Bjurfors Vintercup -   -      
04
13:00
sön
13:00    
Nacka IP Tältet
 
Saltsjö-Boo IF - Hanvikens SK & Orminge FC  -      
 
09
17:00
fre
17:00    
Myrsjö IP
Saltsjö-Boo IF - IFK Lidingö A1  -      
10
10:30
lör
10:30    
Saltsjöbadens IP 7m plan
Saltsjö-Boo IF - Ingarö IF  -      
11
13:00
sön
13:00    
Nacka IP Tältet
Saltsjö-Boo IF - IFK Lidingö A2  -      
11
16:30
sön
16:30    
Saltsjöbadens IP 2
Saltsjö-Boo IF - Sollentuna FK   -      
 
18
10:30
sön
10:30    
Saltsjöbadens IP 2
Saltsjö-Boo IF - IFK Lidingö sticklinge  -      
18
13:00
sön
13:00    
Nacka IP Tältet
Saltsjö-Boo IF P06 - Saltsjö-Boo IF F06  -      
18
14:00
sön
14:00    
Nacka IP Tältet
Saltsjö-Boo IF - IFK Haninge 1  -      
 
24
09:00
lör
09:00    
Bromstens IP
 
Kick-Off Cup -   -      
24
13:20
lör
13:20    
Kärrtorps IP
 
SmartKlimat CUP -   -      
25
13:00
sön
13:00    
Kärrtorps IP
 
SmartKlimat CUP -   -      
APRIL 2018
 
07
13:00
lör
13:00    
Fornuddens BP
Hanvikens SK - Saltsjö-Boo IF   -      
 
14
10:30
lör
10:30    
Myrsjö IP
 
Saltsjö-Boo IF - Hammarby lag 10  -      
15
11:00
sön
11:00    
Boovallen
Saltsjö-Boo IF - Stuvsta IF  -      
15
11:00
sön
11:00    
Boovallen 2
Saltsjö-Boo IF - Stuvsta IF  -      
 
19
19:30
tor
19:30    
Stavsborgs bp
Saltsjö-Boo IF - Hanvikens SK  -      
21
14:15
lör
14:15    
Myrsjö IP
Boo FF 2 - Saltsjö-Boo IF 2  -      
22
10:00
sön
10:00    
Storvretens BP 2
IFK Tumba FK Svart - Saltsjö-Boo IF 1  -      
 
28
12:00
lör
12:00    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF 2 - Enskede IK Grön 1  -      
28
14:15
lör
14:15    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF 1 - Boo FF 1  -      
29
09:00
sön
09:00    
Myrsjö IP
Saltsjö-Boo IF - Huddinge SK  -      
MAJ 2018
 
05
11:00
lör
11:00    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF 2 - Saltsjöbadens IF 5  -      
05
16:00
lör
16:00    
Olovslunds bp
IF Brommapojkarna 2 - Saltsjö-Boo IF 1  -      
 
18
18:45
fre
18:45    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF 1 - Enskede IK Gul  -      
20
09:00
sön
09:00    
Myrsjö IP
Saltsjö-Boo IF - Ingarö IF  -      
20
11:30
sön
11:30    
Eriksdals BP
Hammarby IF FF 6 vit - Saltsjö-Boo IF 2  -      
20
16:30
sön
16:30    
Årsta IP
Hammarby 07 Akademi - Saltsjö-Boo IF   -      
 
25
18:45
fre
18:45    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF 2 - Orminge FC grå  -      
26
09:00
lör
09:00    
Myrsjö IP
Saltsjö-Boo IF - Kungsängens IF  -      
27
12:00
sön
12:00    
Nacka IP 2
Nacka FC - Saltsjö-Boo IF 1  -      
JUNI 2018
 
02
09:00
lör
09:00    
Stavsborgs bp
Saltsjö-Boo IF - Hanvikens SK  -      
02
14:15
lör
14:15    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF 1 - AIK FF 2  -      
03
11:00
sön
11:00    
Nacka IP 2
Jarlabergs IF 1 - Saltsjö-Boo IF 2  -      
 
06
10:15
ons
10:15    
Myrsjö IP
 
- SBIF Seat Stockholm Nationaldagscup  -      
09
10:15
lör
10:15    
Sollentunavallen
Sollentuna FK 20 - Saltsjö-Boo IF 1  -      
09
15:30
lör
15:30    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF 2 - FOC Farsta Röd  -      
 
16
08:45
lör
08:45    
Myrsjö IP
SBIF Minicup - Djurgårdens IF, Skogås-Trångsund FF, Täby FK FA  -      
17
09:15
sön
09:15    
Boovallen 2
SBIF Minicup - Älvsjö AIK, IFK Lidingö  -      
 
29
06:15
fre
06:15    
Myrsjöskolans parkering - för gemensam avresa
 
ÖREBROCUPEN 2018 - ÖREBROCUPEN 2018  -      
AUGUSTI 2018
 
03
04:00
fre
04:00    
Norrtälje sportcentrum
Flygfyren Norrtälje sommarCup - Saltsjö-Boo IF  -      
03
15:00
fre
15:00    
Norrtälje Sportcentrum,
Flygfyren Norrtälje sommarcup FREDAG -   -      
04
09:40
lör
09:40    
Norrtälje sportcentrum
 
Flygfyren Norrtälje sommarcup LÖRDAG -   -      
05
11:20
sön
11:20    
Norrtälje sportcentrum
 
Flygfyren Norrtälje sommarcup SÖNDAG -   -      
 
11
09:30
lör
09:30    
Roslagsbro
Roslagsbro Cup -   -      
 
24
17:45
fre
17:45    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF 2 - Jarlabergs IF 1  -      
25
13:00
lör
13:00    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF 1 - IFK Lidingö FK 1 blå  -      
26
17:10
sön
17:10    
Boovallen 1
Saltsjö-Boo IF - Örby IS  -      
 
31
18:45
fre
18:45    
Farsta IP 1
FOC Farsta Röd - Saltsjö-Boo IF 2  -      
SEPTEMBER 2018
 
01
14:15
lör
14:15    
Myrsjö IP
Orminge FC grå - Saltsjö-Boo IF 2  -      
02
15:00
sön
15:00    
Årsta IP
Hammarby IF 07 Akademi - Saltsjö-Boo IF   -      
 
07
18:45
fre
18:45    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF 2 - Hammarby IF FF 6 vit  -      
08
15:15
lör
15:15    
Stavsborgs bp
Saltsjö-Boo IF - Sickla IF blå  -      
09
10:00
sön
10:00    
Vendelsömalmsskolan 1
Vendelsö IK 5 - Saltsjö-Boo IF 1  -      
 
15
09:00
lör
09:00    
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF 5 - Saltsjö-Boo IF 2  -      
16
09:30
sön
09:30    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Svart  -      
 
22
11:30
lör
11:30    
Essinge IP 3
Enskede IK Grön 1 - Saltsjö-Boo IF 2  -      
 
28
18:30
fre
18:30    
Nacka IP 1
Hammarby IF FF 10 grön - Saltsjö-Boo IF 1  -      
29
09:00
lör
09:00    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF 1 - IFK Haninge 11  -      
29
13:00
lör
13:00    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF 2 - Boo FF 2  -      
30
15:15
sön
15:15    
Nacka sportcentrum - Nacka IP 1
Saltsjö-Boo IF - Teori och match Hammarby 5  -      
OKTOBER 2018
 
06
12:45
lör
12:45    
Älta IP 11
Saltsjö-Boo IF - AIK Akademi   -      
06
16:45
lör
16:45    
Myrsjö IP
Saltsjö-Boo IF - Älvsjö AIK  -      
07
09:45
sön
09:45    
Stavsborgs bp
Saltsjö-Boo IF - Hammarby IF 10  -      
 
13
09:50
lör
09:50    
Rosvalla ip, Nyköping
 
Rosvalla Nyköping Cup - Saltsjö-Boo IF 1  -      
14
01:00
sön
01:00    
Nyköping
 
Rosvalla Nyköping Cup -   -      
 
19
15:20
fre
15:20    
Djursholms IP
Oktoberpokalen Invitational - Saltsjö-Boo IF 1   -      
20
08:30
lör
08:30    
Djursholms IP
Oktoberpokalen Invitational - Saltsjö-Boo IF 1  -      
20
16:40
lör
16:40    
Enebybergs IP
Oktoberpokalen - Saltsjö-Boo IF 2  -      
21
07:45
sön
07:45    
Djursholms IP
 
Oktoberpokalen Invitational slutspel - Saltsjö-Boo IF 1  -      
21
11:00
sön
11:00    
Ej klart
Oktoberpokalen slutspel - Saltsjö-Boo IF 2  -      
 
22
08:00
mån
08:00    
Djursholms IP
 
Oktoberpokalen 19-21/10 - Saltsjö-Boo IF   -      
NOVEMBER 2018
 
10
14:00
lör
14:00    
Trollbäckens IP 21
Hanviken - Saltsjö-Boo IF   -      
11
10:00
sön
10:00    
Myrsjö IP
Saltsjö-Boo IF - Hammarby IF 4  -      
 
17
06:00
lör
06:00    
Skinnskatteberg
 
Vinterspelen Skinnskatteberg - Saltsjö-Boo IF 1  -      
18
01:00
sön
01:00    
Ej klart
Cup -   -      
 

Vädret Nacka